5107 Spegel med kon..
Nyrokoko, höjd: 75+ 150
Såld: 2.100 kr
Såldes den 26 september 2011 -
3129 Spegel med kon..
Nyrokoko, Stenskiva, höjd: 80 + 147
Såld: 1.100 kr
Såldes den 19 september 2011 -
3029 Spegel med kon..
Nyrokoko, höjd: 75+ 150
Såld: 3.100 kr
Såldes den 12 september 2011
7700 Spegel med kon..
Nyrokoko, höjd: 171 + 73
Såld: 1.600 kr
Såldes den 6 april 2009 -
3133 Spegel med kon..
nyrokoko, höjd: 220
Såld: 2.000 kr
Såldes den 1 september 2008 -
5635 Spegel med kon..
Nyrokoko, ca, höjd: 200
Såld: 2.000 kr
Såldes den 30 juni 2008
2417 Spegel med kon..
Nyrokoko, höjd: 162
Såld: 3.000 kr
Såldes den 2 juni 2008 -
6341 Spegel med kon..
Nyrokoko, förgylld, marmorskiva, höjd: 295 (skador)
Såld: 1.800 kr
Såldes den 6 augusti 2007 -
7039 Spegel med kon..
Såld: 2.000 kr
Såldes den 16 april 2007